Często zadawane pytania

Większość odpowiedzi na pytania, które często pojawiają się na temat naszej grupy czy Prawa Jedności możecie znaleźć poniżej. Nie jest to pełna lista potencjalnych pytań i odpowiedzi, więc możecie się z nami skontaktować bezpośrednio używając formularza znajdującego się na dole strony. 

Najczęściej zadawane pytania

Nie postrzegamy Prawa Jedności jako religii, ale raczej uważamy za system myślowy, filozofię. Dla wielu jest podstawową koncepcją, zasadą przewodnią w ich poszukiwaniach duchowych. Dla innych jest jednym ze źródeł na drodze samodoskonalenia. W rzeczywistości, Prawo Jedności jest tym, czym chcesz, aby było dla ciebie.

Istoty te przedstawiają się jako członkowie Konfederacji Planet w Służbie Nieskończonego Stwórcy. Przychodzą z różnych zakątków wszechświata i z różnych gęstości. Kontaktują się z nami (naszą populacją), aby pomóc podczas procesu przejścia naszej planety z trzeciej do czwartej gęstości. 

Pełny tekst tłumaczeń dostępny jest na stronie L/L Research. Wszystkie przekazy chronione są prawem autorskim więc nie możemy publikować ich w całości. Na naszej stronie udostępniamy tylko krótkie fragmenty i łączymy je linkiem z odpowiednimi dokumentami.

Nasza grupa została założona niezależnie i nie jest nadzorowana, ani nie jest częścią L/L Research. Jesteśmy jedną z wielu grup funkcjonujących na świecie, które zajmują się tematyką Prawa Jedności. Wiele odniesień do L/L Research jest rezultatem tego, że organizacja spełnia funkcję hubu dla informacji o tematyce Prawa Jedności.

>>Tu możecie znaleźć listę niektórych grup z innych zakątków świata.
Z wielką radością witamy nowych członków, duchowych poszukiwaczy, czytelników, wolontariuszy i każdego kto chciałby wnieść swój wkład w naszą nieformalną działalność:)) Wystarczy się z nami skontaktować używając formularza znajdującego się na dole tej strony lub jednej z alternatywnych metod na “dołącz do nas”

>>Podstrona w budowie.. kolejne pytania i odpowiedzi będą regularnie dodawane