Dołącz do
naszej społeczności

Jednym z naszych głównych celów jest stworzenie przestrzeni, w której osoby zainteresowane tematyką Prawa Jedności, będą mogły swobodnie nawiązywać kontakty, dyskutować, medytować i wzajemnie się wspierać. Ta strona jest skierowana przede wszystkim do polskojęzycznych poszukiwaczy i mamy nadzieję, że stanie się swego rodzaju hubem, który będzie łączył idywidualnych poszukiwaczy, mniejsze lokalne grupy i społeczności poza granicami naszego kraju. 

Napisz do nas

Jesteśmy bardzo młodą grupą, więc zdajemy sobie sprawę, że nie wiele osób o nas słyszało. Niektórzy dopiero za naszym pośrednictwem dowiadują się o Prawie Jedności. Wiemy też, że jest wiele osób, które chciałyby się do nas przyłączyć i wesprzeć nasze wysiłki w rozpowszechnianiu filozofii Prawa Jedności. Podejrzewamy, że macie do nas wiele pytań, na które z chęcią odpowiemy:)) 

Napiszcie do nas i opowiedzcie swoją historię. Jak natrafiliście na przekazy Konfederacji Planet w Służbie Jednego Nieskończonego Stwórcy? Co was zaintrygowało w tych materiałach? Które fragmenty tekstu były najbardziej pomocne na waszej osobistej ścieżce duchowej?

Można się z nami skontaktować: 

  • wysyłając maila na kontakt@prawojednosci.pl
  • używając formularza kontaktowego na dole tej strony 

Jeśli odpowiedź nie przyjdzie w przeciągu tygodnia, proszę do nas ponownie napisać używając innej metody komunikacji (opóźnienie może oznaczać awarię na naszej stronie).

Nasze media społecznościowe

Jesteśmy jeszcze dość nieliczną grupą, ale w niedalekiej przyszłości planujemy zbudować naszą własną platformę społecznościową, która będzie integralną częścią tej strony. Będzie to prosta platforma bazująca na wtyczce BuddyPress lub bbPress, ale mamy nadzieję, iż spełni wasze oczekiwania. Chcielibyśmy, aby każdy z poszukiwaczy znalazł tu bezpieczną przestrzeń do dyskusji, mógł zadawać pytania, nawiązywać nowe kontakty, zgłębiać tematykę Prawa Jedności i duchowej ewolucji.

◊ Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do naszej społeczności online, napiszcie do nas używając formularza kontaktowego. Wpiszcie w polu temat “buddy”, a w polu wiadomość “chcę dołączyć” (możecie także skomponować swoją własną wiadomość). Pozwoli nam to określić, czy zapotrzebowanie na tego typu platformę jest wystarczające, aby ją uruchomić. Kiedy będzie gotowa, odpiszemy na email, który podaliście w formularzu kontaktowym. ◊

Lokalne grupy

Z miłą chęcią opublikujemy dane kontaktowe i informacje o lokalnych grupach. Nie ma większego znaczenia, czy to są doświadczone społeczności z wieloma aktywnymi członkami, czy też nowo-powstałe podmioty, które chciałyby wziąć na swoje barki inicjatywę organizacji spotkań w swojej okolicy.

Warunkiem dołączenia do naszej listy są:

  1. Prawo Jedności w centrum zainteresowania grupy: Inne materiały są jak najbardziej dozwolone, ale to filozofia Prawa Jedności powinna grać główną rolę.
  2. Służba-innym: Orientacja grupy, jak i jej działania, powinny być ukierunkowane na służbę-innym. 
  3. Aktualne dane kontaktowe: Udostępnienie przynajmniej jednej formy kontaktu, której używacie do komunikacji z osobami spoza grupy. Może to być email lub numer telefonu.
  4. Komunikacja w języku polskim: Lokalizacja grupy nie ma znaczenie, może znajdować się poza granicami Polski, ale przynajmniej część sesji/zajęć/dyskusji powinna odbywać się w naszym ojczystym języku.

Jeśli chcecie dodać swoją grupę do listy lub ją z tej listy usunąć, skontaktujcie się z nami. Nie zapomnijcie dołączyć krótkiego wprowadzenia opisującego działalność waszej grupy (Czym się zajmuje? Gdzie jest zlokalizowana? Imię/pseudonim głównego prowadzącego i jego/jej dane kontaktowe).