Nasza Grupa

Ta grupa została powołana do życia przez duchowego poszukiwacza, który w 2020 roku natknął się na materiały rozpowszechniane przez L/L Research i postanowił rozpocząć tłumaczenie telepatycznych przekazów na język polski. Jej kształt to dość nieformalny zlepek luźno połączonych czytelników, duchowych poszukiwaczy i wolontariuszy, którzy swoimi wysiłkami sprawiają, że dostęp do tych materiałów jest znacznie ułatwiony dla osób, które nie posługują się biegle językiem angielskim (język oryginalnych przekazów.) 

Jeśli czytasz ten fragment to znaczy, że jesteś jedną z pierwszych osób, która natrafiła na tę stronę. Została ona stworzona na początku 2022 roku i ma służyć jako łącznik między oficjalną stroną L/L Research a polskojęzycznymi czytelnikami. Jest miejscem, gdzie duchowi poszukiwacze mogą nawiązywać ze sobą kontakty i tworzyć własne lokalne grupy. 

Każdy ma swoje powołanie

A to jest właśnie nasze 

Każdy z nas ma swoje zadanie do wypełnienia na tej Ziemi. Każdy ma unikalny talent, umiejętności i doświadczenie życiowe. Każdy szuka spełnienia na inny sposób. U każdego objawia się to inaczej.

My czujemy potrzebę rozpowszechnienia filozofii Prawa Jedności i nauk zawartych w przekazach Konfederacji Planet w Służbie Nieskończonego Stwórcy. Nie chcemy jednak nikogo ewangelizować lub nawracać. Po prostu dzielimy się tym, co nam pomogło na naszej duchowej ścieżce. 

Sprawdź ten ⇒ przekaz. 

 

Co robimy i jak możesz się przyłączyć

Co robimy

Jesteśmy jeszcze bardzo młodą grupą i niewiele osób o nas słyszało. Niewiele zasiliło nasze szeregi. Nie jesteśmy jednak całkiem niedoświadczeni, iż jako niezależny podmiot, budujemy na tym, co organizacja L/L Research budowała przez lata. Tak więc, nie chcemy niepotrzebnie powielać informacji, które są już dostępne na oficjalnej stronie lub w innych źródłach, dlatego znajdziecie tu wiele linków z krótkimi opisami, które przekierują was do odpowiedniej strony lub dokumentu w cudownym świecie wszechwiedzącego internetu ;)) 

W tym czasie skupiamy się na dwóch głównych zadaniach: przekładzie telepatycznych przekazów na język polski i tworzeniu treści związanych z tematyką duchowego rozwoju. Każdy, kto chciałby się przyłączyć do naszych wysiłków może to zrobić kontaktując się z nami używając formularza na dole tej strony. Każda z osób może wnieść coś od siebie i nie ma większego znaczenia, czy jest to jednorazowy wkład, czy regularna współpraca, za wszystkie propozycje jesteśmy niezmiernie wdzięczni. 

Główne cele
Prawo Jedności PL - osobiste notesy tłumaczeń z cytatem przekazu w języku polskim


Tłumaczenie przekazów i innych materiałów

Niestety jest niewiele źródeł mówiących o Prawie Jedności, które zostały przełożone na język polski. Największą popularnością cieszyły się sesje, w których dochodziło do kontaktu z Ra, i to one zostały przetłumaczone jako pierwsze i opublikowane w dwóch tomach. Jednak L/L Research posiada w swojej bibliotece ponad 1600 tekstów, które czekają na przekład z języka angielskiego. Na ten moment nasze szeregi zasila tylko jedna osoba, która tłumaczy powyżej wspomniane materiały. Nie jest konieczne posiadanie kwalifikacji, wykształcenia w dziedzinie filologii czy lingwistyki, aby podjąć się tego zadania. Nie zakładamy, że nasze przekłady będą pod każdym względem perfekcyjne. Uważamy, że każda osoba posługująca się biegle językami angielskim i polskim będzie w stanie sprostać temu zadaniu.

Prawo Jedności PL - duchowa ewolucja, medytacja, kontemplacja


Tworzenie treści o tematyce duchowej

Poza tłumaczeniem pełnych przekazów zajmujemy się także badaniem tematyki duchowej i publikowaniem naszych spostrzeżeń w formie artykułów w części przeznaczonej na blog. Możemy w ten sposób skoncentrować się na jednym zagadnieniu i skompletować wiele cytatów dotyczących wybranego tematu, które są zazwyczaj rozproszone w różnych źródłach. Pozwala nam to na zaoszczędzenie czasu, iż nie musimy tłumaczyć całego tekstu przekazu, a jedynie część, która nas interesuje. Nasz blog jest otwarty dla każdej pozytywnie zorientowanej osoby, która chciałby podzielić się własnymi przemyśleniami na tematy związane z Prawem Jedności, naukami Konfederacji i ogólnym rozwojem duchowym.

Nasza strona

To centralny punkt, z którego wykiełkowała nasza grupa. Poświęciliśmy wiele pracy i uwagi na stworzenie tej strony, ale nie jest ona w pełni gotowa. Nie chcemy jednak czekać na skompletowanie wszystkich treści przed jej publikacją, iż nawet w obecnej niekompletnej formie może być źródłem przydatnych informacji. 

 

Poniżej znajduje się lista planowanych projektów tej grupy i krótki zarys przyszłych prac nad tą stroną.

W niedalekiej przyszłości planujemy stworzyć prostą platformę, która będzie służyła jako swego rodzaju media społecznościowe. W oddzielnej części tej strony użytkownicy będą mogli się zarejestrować, nawiązywać kontakty z innymi użytkownikami i dyskutować na forum.

Będzie to dość podstawowa platforma bazująca na wtyczce BuddyPress lub bbPress, ale mamy nadzieję, że ułatwi to nawiązywanie kontaktów między osobami zainteresowanymi tematyką Prawa Jedności. 

Przeznaczymy miejsce na dedykowany słowniczek pojęć, który będzie z pewnością przydatny dla poszukiwaczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Prawem Jedności. Tak jak i reszta tej strony, też i ta sekcja będzie rozbudowywana z biegiem czasu.

W miarę rozwoju grupy planujemy zorganizować regularne spotkania dyskusyjne w formie video konferencji, do których będzie można się przyłączyć z każdego miejsca na świecie. 

Czego lub kogo potrzebujemy?

Nasza strona, w dużej mierze, zbudowana jest na ogólnodostępnych szablonach i opatrzona jest zdjęciami wolnymi od praw autorskich. Jest to świetne rozwiązanie dla większości blogów i blogerów, ale w tym konkretnym przypadku, piękna szata graficzna nie jest dla nas jedynym celem. Energia i intencja z jakimi te obrazy przychodzą na naszą stronę są równie ważne. 

Chcielibyśmy zastąpić seryjnie udostępnione zdjęcia/grafiki, unikatowymi “dziełami sztuki” stworzonymi w wyniku medytacji i kontemplacji nad tematyką Prawa Jedności, egzystencji, natury wszechświata i wszystkich innych tematów związanych z metafizyczną egzystencją i duchową ewolucją. Tak stworzone i ofiarowane nam (do użytku na tej stronie) “dzieła sztuki” rozświetlą i spotęgują przekaz Prawa Jedności. Mamy wrażenie iż tylko w ten sposób staniemy się energetyczną latarnią widoczną dla poszukiwaczy i poszukiwaczek prawdy.

Podczas pracy nad szatą graficzną tej strony naszym motywem przewodnim był ogród: natura, pastelowa zieleń, kwiaty, bujna roślinność. Ale tak naprawdę to, co chcemy osiągnąć, to mix fizycznego z metafizycznym: Eden?